Lauko statybos darbai

Pagrindų paruošimas

Kokybiškas pagrindų įrengimas – tai pamatas, turintis didžiulę įtaką jūsų tolimesniems grindų ir kelių įrengimo darbams.

Pagrindų įrengimo darbai

Kaip paruošti pagrindą arba kokius darbus atliksime jūsų sklype

Iškart norime atkreipti jūsų dėmesį, kad ir kokias trinkeles pasirinksite – betotines, akmens ar klinkerio – jos visada jums tarnaus ilgiau, jeigu bus tinkamai ir kokybiškai paruoštas pagrindas. Pats pagrindų paruošimas nėra itin sudėtingas procesas, tačiau reikia žinoti keletą svarbių aspektų, išmanyti pagrindų ruošimo specifiką.

Atliekamų darbų eiliškumas

Pagrindas. Pirmajame etame nukasame nepatvarų, augalinį, molingą žemės sluoksnį iki kol pasiekiame tvirtą pagrindą. Šio etapo metu paprastai nukasame apie 30-40cm žemės sluoksnio, o pagrindą tinkamai sutankiname.

Žvyras. Antro etapo metu supilame kelinį arba karjerinį žvyrą. Pagal šių dienų rekomandacijas – supilame apie 30-40cm. Supiltą žvyrą labai gerai sutankiname su vibro plokšte.

Skalda. Trečio etapo metu pilame laikantįjį sluoksnį, t.y. skaldą (stat. gana smulkiai suskaldyti akmenys, plytos). Supilamos skaldos sluoksnio aukštį taikome pagal būsimo pagrindo naudojimą: 15-25cm skaldos sluoksnį rekomenduojame pilti ten, kur vaikščios pėstieji, 25-35cm sluoksnį – auto transportui. Šį sluoksnį taip pat gerai sutankiname vibro plokšte.

Dolomito atsijų sluoksnis. Ketvirtojo ir paskutiniojo etapo metu užpilame grindinio paklotą dolomito atisijų sluoksniu (akmens dulkėmis). Rekomenduojame apie 4-5cm. Šį sluoksnį vėlgi sutankiname vibro plokšte. Šį paruoštą pagrindą galime kloti trinkelėmis ant kurių galės važiuoti auto transportas ir vaikčšioti pėstieji.Aikštelių, takų ir kelių įrengimo darbai ir betonavimas prasideda nuo tinkamai įrengto pagrindo, tik tokiu atveju Jūs turėsite tvirtas ir ilgaamžes grindis.

Pagrindų įrengimos paslaugos

  • Pagrindų paruošimas, įrengimas;
  • Automobilių stovėjimo aikštelių pagrindų įrengimas;
  • Pėsčiųjų tako ar automobilių kelio pagrindų įrengimas;
  • Visų kelio ar aikštelės įrengimui reikalingų medžiagų atvežimas.

Pagrindus ruošiame remdamiesi ilgamete patirtimi ir aukščiausiais kokybės standartais.

Teirautis mob. nr. +37061396066

Plačiau apie kitas Bobcat nuomos paslaugas.

Lauko statyba - Bobcat nuoma, apželdinimo paslaugos, pagrindų paruošimo darbai

Pagrindų paruošimo projektai

no more posts
Sekite mus soc. tinkle:
Skambinti