Lauko statybos darbai

Mechanizuotas vejos įrengimas

Mechanizuotai įrengiame, apželdiname vejas su specialiąja technika mažuose bei dideliuose plotuose tiek privačioje, tiek komercinės paskirties aplinkoje.

Vejos įrengimo paslaugos

Mechanizuotas vejos įrengimas padės išvengti vejos įrengimo klaidų
Kokybiškai ir patikimai įrengti vėją nėra taip lengva. Daugybė privačių sklypų savininkų nori mėgautis vešlia ir lygia veja, tačiau ne visuomet tai pavyksta. Kartais net miestuose, aikštynuose ar parkuose tenka pamatyti nesėkmingai įrengtą veją. Geriausias sprendimas, norint išvengti nesėkmių – mechanizuotas vejos įrengimas. Tai profesionalus vejos sodinimas, padėsiantis pasiekti geriausių rezultatų.

Kas yra mechanizuotas vejos įrengimas?
Mechanizuotas vejos įrengimas yra profesionalus vejos sodinimas su visais reikalingais papildomais vejos įrengimo darbais. Visiems etapams naudojama tam pritaikyta technika, todėl darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Įrengiant veją tokiu būdu, veja ne tik pasėjama. Pirmiausia, naudojant techniką, paruošiamas sklypas: jis išlyginamas, surenkamos šiukšlės ir akmenys, sukuriamas papildomas derlingos žemės sluoksnis, jeigu tai reikalinga. Tik paruošus žemę tinkamai, veja sėjama su specialiu tam skirtu sėklų barstytuvu, kad būtų užtikrinta, jog vejos sėklos bus paskirstytos tolygiai.

Didžiausias tokio tipo vejos įrengimo privalumas – greitis ir kaina. Tai puikus sprendimas tokiems atvejams, kai reikalingas vejos įrengimas didesniuose plotuose. Vejos įrengimo kaina dažniausiai yra aukšta, kai reikia įrengti mažas teritorijas, nes tam reikia daugiau darbuotojų. Įrengiant didesnius plotus, naudojama technika, todėl ir vejos įrengimo kaina tampa daug patrauklesnė.

Kokios klaidos pasitaiko dažniausiai?
Visgi, net ir esant dideliems plotams sklypuose, dalis žmonių veją bando įsirengti patys. Labai dažnai nutinka taip, kad gautas rezultatas nedžiugina arba veja greitai sunyksta. Štai kokios dažniausiai pasitaikančios klaidos, kurių išvengti gali padėti mechanizuotas vejos įrengimas.

– Netinkamai pasirinkta sėkla. Viena dažniausiai pasitaikančių klaidų yra netinkamas sėklos pasirinkimas. Vejos sėklų yra labai daug, todėl svarbu pasirinkti geriausiai Jums tinkančią. Svarbu įvertinti ne tik tai, kiek dažnai veja bus mindoma, bet ir kurioje vietoje ji bus įrengta, ar bus daug pavėsio. Geriausia, kad sėklą parinktų profesionalas, išmanantis sėklų pasiūlą ir galintis kompetentingai patarti.

– Neišlygintas sklypas. Labai dažnai pasitaikanti klaida, kai įrenginėjama veja. Kai tai daro ne technika, lengva suklysti, palikti nelygumų, tuomet sudygusi veja taip pat atrodo nelygi, ją sunkiau šienauti.

– Per mažai derlingos žemės. Jeigu derlingos žemės sluoksnis buvo per plonas, net ir sudygusi veja sunyks. Kai vejos sodinimas atliekamas su technika, greitai ir kokybiškai paruošiamas derlingas sluoksnis, kuris atitinka visus reikalavimus.

– Netolygus sėklų pasiskirstymas. Dar viena dažna klaida, kurią galima pastebėti sudygus vejai. Jeigu sėklos paskirstytos netolygiai, veją reikės aeruoti ir vėl įterpinėti sėklas. Mechanizuotas vejos įrengimas padeda išvengti tokių klaidų, nes technika sėklas paskirsto tolygiai visame plote.

– Nenaudojamos trąšos. Veja savaime nebus graži ir derlinga. Jai reikia nuolatinės priežiūros ir trąšų. Jas naudoti reikėtų dar įrengimo metu. Vejos sėjimas turėtų būti atliekamas naudojant kartu ir tąšas.

Kiekviena šių klaidų gali brangiai kainuoti. Nykstanti ir nekokybiška veja anksčiau ar vėliau turės būti atsodinta, o tuomet vejos sodinimo kaina išaugs, nes tą patį darbą teks daryti antrą kartą. Todėl mechanizuotas vejos įrengimas ne tik padės išvengti klaidų, bet ir užtikrins, kad rezultatas būtų džiuginantis iš karto.


Teikiame šias apželdinimo paslaugas:

 • Mechanizuotas vejos įrengimas
 • Vejos apželdinimas (mažų ir didelių plotų)
 • Vejos įrengimas
 • Vejos įrengimas komercinės paskirties plotuose
 • Sklypų sulyginimas
 • Žemės lyginimas
 • Viršutinio sluoksnio išlyginimas pagal nuolydžius
 • Paviršiaus formavimas
 • Trašų įterpimas
 • Sėklų pasėjimas
 • Purškimas nuo piktžolių
 • Piktžolių naikinimas
 • Akmenų, šiukšlių surinkimas ir išvežimas
 • Augalinio dirvožemio atvežimas
 • Pirmas pjovimas
 • Papildomos apželdinimo paslaugos
Mechanizuotas vejos paruošimas

Mechanizuoto vejos paruošimo kainos

Teirautis mob. nr. +37061396066

Paslauga
Vnt.
Kaina + PVM
Mechanizuotas vejos paruošimas1m²nuo 0,5 EUR
Mechanizuotas vejos apželdinimas1m²nuo 1,5 EUR
BOBCAT nuoma (su operatoriumi)1val.45 EUR

Kaina nurodyta be PVM.

Taip pat, pagal poreikį, Jums suteiksime kitas papildomas paslaugas: su technika suvesime nuolydžius, išstumdysime gruntą, atliksime būtinus aplinkotvarkos darbus. Dėl papildomų paslaugų įkainių prašome visada kreiptis nurodytais kontaktais arba teiraukitės
mob. tel. +37061396066.

Mechanizuoto vejos įrengimo darbų galerija

no more posts
Sekite mus soc. tinkle:
Skambinti