Lauko statybos darbai

Apželdinimo paslaugos

Profesionaliai paruošiame, įrengiame bei apželdiname vejas su specialiąja technika Jūsų privačioje valdoje arba komercinės paskirties aplinkoje.

Vejos įrengimas

Apželdinimo paslaugos su Bobcat

Mūsų patyrusi komanda teikia apželdinimo paslaugas ir mechanizuotai įrengia vejas su maneveringu Bobcat minikrautuvu. Iš patirties galime pasakyti, kad dažnu atveju sklypo apželdinimas gali pareikalauti daugiau laiko ir pastangų negu pats vejos įrengimas. Tad, prieš apželdinant Jūsų namų ar komercinės paskirties plotą – visada projektuojame, formuojame sklypą, išlyginame reljefą bei atliekame kitus būtinus aplinkotvarkos darbus. Apželdinant su Bobcat sėklos yra išbarstomos proporcingai, vienodais atstumais ir teisingu gyliu, kuris labai įtakoja optimalų sėjos dygimą. Todėl Bobcat vikšrinis minikrautuvas yra pagrindinis mūsų įrankis visuose apželdinimo bei vejos įrengimo darbų etapuose.

Minkšta, žalia ir tanki veja – geriausias pasirinkimas ne tik privačiame kieme, bet ir viešose erdvėse, parkuose, sodybose. Tačiau tam, kad būtų galima mėgautis iš tiesų puikiu ir ilgalaikiu rezultatu, reikalingas profesionalus vejos įrengimas. Vejos įrengimui reikia ne tik tinkamos technikos, įgūdžių, bet ir žinių.

Kaip teisingai įrengti veją?
Nemažai žmonių veją bando įsirengti patys. Pavyzdžiui, jeigu vejos plotas yra nedidelis. Tačiau mažai žmonių žino, koks turi būti teisingas vejos įrengimas ir kaip jis atliekamas. Todėl rezultatas gali nedžiuginti. Dažniausiai pastebima, kad netinkamai įrengta veja netolygiai sudygsta, yra skurdi. Kai kurie žmonės pastebi, kad jų veja vietomis yra pageltusi, skirtingo tankumo arba tarsi „praplikusi“. Taip gali nutikti dėl įvairių klaidų, padarytų įrengimo metu. Štai kokie yra vejos įrengimo etapai.
Vejos projektavimas. Tai labai svarbus etapas, nuo kurio ir reikia pradėti darbus. Vejai reikia parinkti tinkamą vietą sklype, įvertinant sklypo specifiką, apšvietimą. Kas iš to, jeigu veją įsirengsite zonoje, kurioje parkuojate automobilį, arba ketinate statyti žaidimų aikštelę. Veja turi būti įrengta ten, kur galėsite ja mėgautis ir formuojama pagal tai, ar ji atliks estetinę funkciją, ar bus naudojama kaip erdvė poilsiui.
Sklypo išvalymas. Tam, kad vejos įrengimas būtų sėkmingas, reikalingas sklypo išvalymas. Tai reiškia, kad pagrindas turi būti ne tik išlyginamas, bet ir pašalinama visa augmenija, akmenys, šiukšlės. Tai labai svarbus etapas, kurį dažnai praleidžia žmonės, kurie veją įrenginėja patys. Dėl to veja gal sudygti netolygiai, kai kur gali likti nesudygusios vietos, sklypas bus nelygus ir veja neatrodys estetiškai.
Žemės paruošimas. Norint mėgautis kokybiškai įrengta veja, reikia nepamiršti tinkamo žemės paruošimo. Mūsų profesionalūs darbuotojai ne tik išlygina, bet ir paruošia derlingą dirvožemį, reikalingą vejos įrengimui. Tai labai svarbus etapas tiek tuomet, kai atliekamas vejos įrengimas sėjant, tiek tuomet, kai klojama ruloninė veja. Svarbu, kad žemės pH būtų tinkamas, kad būtų pakankamas sluoksnis derlingos žemės, jeigu norite, kad veja ne tik sudygtų, bet ir būtų vešli ne vieną sezoną.
Laistymo sistemos įrengimas. Veja reikalauja nuolatinės priežiūros ir apie tai geriausiai pagalvoti dar tuomet kai vyksta vejos įrengimas. Laistymo sistemos planavimas yra labai svarbus vejos įrengimo etapas. Profesionalai gali patarti, kaip išplanuoti laistymo sistemą, kad veja būtų tinkamai prižiūrima ir gerai palaistoma.

Sėklų ir trąšų pasirinkimas
Tiek tuomet, kai atliekamas mechanizuotas vejos įrengimas, tiek tuomet, kai darbai atliekami rankomis, labai svarbu geras vejos sėklų pasirinkimas. Sėklų yra labai daug ir lengva suklysti renkantis. Tokia klaida gali brangiai kainuoti, nes nesudygus vejai, ją reikės sėti iš naujo.
Profesionalai gali pasirūpinti, kad vejos įrengimas vyktų sklandžiai ir Jūsų sklype būtų parinkta geriausia tinkanti vejos sėkla, atsižvelgiant į tai, kaip veja bus prižiūrima ir naudojama. Taip pat labai svarbu dar vejos įrengimo etape pasirūpinti ir trąšomis kurios užtikrintų, kad veja gautų visų reikalingų medžiagų. Tik tuomet rezultatas džiugins ne vieną sezoną.

Kodėl verta dirbti su mūsų komanda?
Įrengsime. Ieškote geriausio vejos įrengimo sprendimo savo kieme? Mūsų komanda gali pasirūpinti profesionaliu, greitu ir kokybišku vejos įrengimu. Dirbame su vejos įrengimui pritaikyta technika, visus darbus atliekame tiksliai ir kokybiškai.
Patarsime. Ne tik pasirūpinsime vejos įrengimu, bet ir patarsime, koks sprendimas Jūsų sklype yra geriausias ir leistų pasiekti labiausiai džiuginantį rezultatą.
Prižiūrėsime. Galime ne tik suprojektuoti, įrengti, pasėti, bet ir atlikti Jūsų vejos priežiūrą. Patikėkite savo vejos įrengimą profesionalams, kad galėtumėte dar daug metų džiaugtis vešlia, žalia ir minkšta veja.


Teikiame šias apželdinimo paslaugas:

 • Mechanizuotas vejos įrengimas
 • Vejos apželdinimas (mažų ir didelių plotų)
 • Vejos įrengimas
 • Vejos įrengimas komercinės paskirties plotuose
 • Sklypų sulyginimas
 • Žemės lyginimas
 • Viršutinio sluoksnio išlyginimas pagal nuolydžius
 • Paviršiaus formavimas
 • Trašų įterpimas
 • Sėklų pasėjimas
 • Purškimas nuo piktžolių
 • Piktžolių naikinimas
 • Akmenų, šiukšlių surinkimas ir išvežimas
 • Augalinio dirvožemio atvežimas
 • Pirmas pjovimas
 • Papildomos apželdinimo paslaugos
Apželdinimo paslaugos

Apželdinimo paslaugų kainos

Teirautis mob. nr. +37061396066

Paslauga
Vnt.
Kaina + PVM
Vejos apželdinimas1m²nuo 1,5 EUR
BOBCAT nuoma (su operatoriumi)1val.45 EUR

Kaina nurodyta be PVM.

Taip pat, pagal poreikį, Jums suteiksime kitas papildomas paslaugas: su technika suvesime nuolydžius, išstumdysime gruntą, atliksime būtinus aplinkotvarkos darbus. Dėl papildomų paslaugų įkainių prašome visada kreiptis nurodytais kontaktais arba teiraukitės
mob. tel. +37061396066.

Vejos įrengimo darbų galerija

no more posts
Sekite mus soc. tinkle:
Skambinti